Chceš se k nám přidat, ale nevíš jak

Taky chceš pomáhat prostřednictvím consultingu neziskovkám, jíst spoustu pizzy a nasmát se na každém meetingu na rok dopředu? Přidat se k nám je možná o dost jednodušší, než si myslíš!

Pokud zrovna na sociálních sítích spouštíme nábor, stačí kliknout na náš online formulář. Ten se může rok od roku lišit, ale rozhodně se tě pokaždé zeptá na základní údaje jako je tvoje jméno, škola (rychlý tip: nemusíš být studentem ekonomického oboru!), bydliště a tak podobně. Po zodpovězení těchto motivačně jednoduchých otázek nastává něco o malinko těžšího a tím je nahrání tvého životopisu. Pokud ještě žádný nemáš, ještě to ale nevzdávej!

Tvůj životopis by měl obsahovat: opět tvé základní údaje, informace o vzdělání (vše od jesliček až po začátek střední můžeš přeskočit, pokud nám nechceš dát nějaký super tip na výjimečně dobrou školní jídelnu), informace o tvé předchozí náplni práce a tvých zaměstnavatelích (pokud jsi zatím jen rozvážel pizzu, nezoufej, nepotřebujeme, aby tvůj životopis už v prváku na vejšce praskal ve švech) a cokoliv, co by nás mohlo zaujmout. Dělal jsi někdy ve škole nějaký projekt, na který jsi byl fakt pyšný? Pomáhal jsi jako dobrovolník v Africe? Prodělal jsi stáž jako social media manager Twitteru u Kayneho Westa? Zajímá nás vše, na základě čeho bychom tě lépe poznali. Pokud nám o sobě řekneš alespoň něco zajímavého a zašleš CV v čitelné formě se správným písmenem „y“ ve slově kobyla (pokud tvá praxe z nějakého důvodu zahrnuje lichokopytníky), pravděpodobně si tě pozveme do assessment centra (dále jen AC) do dalšího kola.

Pokud se chceš o ACčku dozvědět víc, můžeš si přečíst další článek ZDE, ale v kostce jde o desetiminutové rychlo-řešení problému firmy v několikačlenném týmu, ne nepodobné tomu, co budeš později dělat i dál u nás v průběhu semestru.

Po odprezentování návrhu řešení si pak individuálně zavoláme každého z vás na krátký osobní pohovor, kde se tě budeme opět pokoušet trochu lépe poznat. Tím pádem ti bude položeno pár otázek, ale opravdu se nemusíš bát, zpívat nebo tancovat rozhodně muset nebudeš. To „nejhorší“ máš už za sebou.

Teď už zbývá jen čekat na náš email. Pokud jsi vše dodržel, pravděpodobně se v něm někde bude psát: „Vítej mezi námi!“

Share This Post

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?