Co správného člena 180tky čeká během semestru?

Zaprvé, týmové meetingy, kde se pracuje na projektu. Tyto schůzky si každý tým domlouvá sám podle toho, jak se to hodí členům týmu a v jaké fázi projektu se tým zrovna nachází.

Jednou za dva týdny se celá 180tka potkává na tak takzvaném branchmeetingu. I tento čas se dá využít k práci na projektu. Nicméně hlavním účelem je možnost potkat se s ostatními týmy a s lidmi z boardu. Je to skvělá příležitost nejen pro networking a socializaci, ale i pro získání cenných rada a názorů na váš projekt a další postup v něm. Každý z nás má jiné zkušenosti, a proto vnáší do projektu jiné nápady. Občas se tedy hodí rozšířit si obzory o názor druhých,  kteří mají bohaté zkušenosti jak ze 180tky tak z pracovního života.

Během semestru si pro nás každý z partnerů připraví workshop. Zde můžete své zkušenosti a dovednosti rozšířit například o to, jak si správně rozfázovat práci na projektu, jak stanovit hypotézy a ty poté otestovat, jak má vypadat správná prezentace pro klienta. Nově získané zkušenosti můžete rovnou uplatnit při práci na projektech.

Navíc, každý tým má od jednoho z našich partnerů k dispozici mentora. Schůzky s mentorem mohou týmu sloužit jako malé workshopy v úzkém kolektivu lidí a jako hnací motor postupu při práci.

 180tka není ale jenom o projektech! Možná snad ještě důležitější jsou lidé v ní. Proto každý semestr začínáme hromadným teambuildingem, kde začleníme nováčky a utužíme již stávající známosti. Během semestru pořádáme pár neformálních volnočasových akcí, letos to byl například společný svařák v centru Prahy.

Na konci semestru se všichni potkáváme na final meetingu, kde po finálním odprezentování projektů následuje neoficiální část, která většinou spočívá v nějaké společné aktivitě. Pokud máte rádi pizzu, tak final meeting bude určitě jednou z vašich oblíbených událostí.

Pro členy boardu semestr vypadá úplně stejně, akorát místo týmových meetingů a práci na projektu, boarďáci řeší chod 180tky a společně vymýšlí, jak 180tku vylepšit a posunout zase o kousek dál.

Share This Post

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?