Arthur D. Little je globální poradenskou společností, která se nachází v čele inovací od roku 1886 a je přítomna v nejvýznamnějších obchodních centrech po celém světě. Specializuje se na oblasti strategie, regulace, řízení rizik, nové business modely v technologicky náročných odvětvích, zvyšování výnosnosti aktiv a hodnoty zákaznického portfolia. Globální praxe pracují pro přední světové hráče. Praktické zkušenosti konzultantů s průmyslem a vynikající znalostí celosvětových klíčových trendů umožnují porozumět specifickým podmínkám podnikání klienta v celé jeho šíři a přinášet tak výsledky s trvalou hodnotou.

Kancelář v české republice je zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit v regionu střední a východní Evropy již od roku 1991 a od roku 2005 stojí v jejím čele Managing Partner, Dean Brabec. Česká kancelář úzce spolupracuje s pobočkami v Rakousku a Turecku, se kterými dohromady tvoří geografický region ATEE, ve kterém poskytuje strategické poradenské služby.

Naší hlavní hodnotou jsou naši zaměstnanci, jejich schopnosti a dovednosti.

Pracujeme s těmi nejtalentovanějšími lidmi, které pečlivě vybíráme. V rámci práce pro Arthur D. Little je kladen důraz na výkon, který podporujeme intenzivním profesním vzděláváním souběžně s vytvářením prostředí, které zvyšuje angažovanost a spokojenost našich zaměstnanců v atmosféře rodinné firmy s dynamikou start-upu.

Spolupracujeme a podporujeme studentské organizace a aktivity po celém světě a takovým příkladem je také spolupráce s klubem 180 Degree Consulting „Mladí a talentovaní studenti mohou přičichnout k poradenství v neziskovém sektoru a následně uplatnit a rozvinout nabyté zkušenosti v komerční sféře“, říká konzultant Jakub Čížek. Jakub působil v klubu ještě předtím než si dokončil magisterský titul na University of Cambridge a nastartoval svojí kariéru v poradenství u nás, v Arthur D. Little.