Otázky pro Josefa

Jak ses dozvěděl o 180 Degrees Consulting?

Na 180ku jsem narazil relativně náhodou přes spolubydlícího, který byl členem. V té době jsem objevoval možnosti mimoškolních aktivit, které budou užitečné pro směřování budoucího profesního zaměření.

Využil si někdy zkušenosti ze 180tky? Jestli ano, kde?

Nabyté zkušenosti se strukturovaným řešením reálných problémů byly velice užitečné při přijímacím řízení a následné stáži ve strategickém poradenství. Práce na projektech a coaching od partnerských firem ale přináší znalosti a zkušenosti aplikovatelné v téměř jakémkoliv prostředí.

Vzpomínáš si na jakém projektu si pracoval?

Za dobu svého působení ve 180ce jsem se podílel třech projektech. V roli konzultanta jsem pomáhal s návrhem a roll-outem systému propojujícícho zdravotně znevýhodněné studenty se zaměstnavateli v projektu pro NFOZP a s charakterizací lokalit vhodných pro potenciální expanzi pro Skaut. Jako team leader jsem měl možnost pracovat na transformaci interních procesů a motivačního systému pro Spolek pro Efektivní Altruismus.

Jak hodnotíš 180tku?

Z dnešního pohledu je pro mě největší benefit 180ky možnost poznat zajímavé lidi s rozmanitými backgroundy, učit se od nich a rozšířit si tím obzory. Členství přináší nejen kontakty, zkušenosti z práce na projektech a rozvoj praktických skills na workshopech, ale také možnost užít si spoustu zábavy na teambuildingových akcích ve společnosti skvělých lidí.

Share This Post

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!