Project Description

Zlatá rybka

Zlatá rybka je neziskovou organizací, která se soustředí na plnění přání vážně nemocných dětí. Snaží se je tak vytrhnout z nemocničního prostředí a stereotypu péče o tělesné potřeby. Za svou existenci stihla Zlatá rybka splnit již 479 dětských přání na 88 zdravotnických pracovištích. Velmi často si malí snílci přejí setkat se s nějakou známou osobností, svým idolem. Díky řadě dobrých kontaktů tak tato organizace malým snílkům dokázala sprostředkovat i setkáním s legendou motosportu Valentinem Rossim.

Úkolem našeho týmu bylo v tomto projektu zodpovědět dvě otázky ohledně otevření nové pobočky. A to zda se pobočku vůbec finančně a logisticky vyplatí otevírat a jak autonomní by měla její činnost být. Náš tým vycházel převážně z analýzy interních dat a procesů neziskové organizace. Temleaderem byla pro tento projekt jmenována Kateřina Kafková. Cenné rady pak poskytoval mentor Karel Pavlíček.

Výsledkem tohoto projektu bylo doporučení novou pobočku v Olomouci otevřít. Toto doporučení tým doplnil argumenty efektivity, možnosti lepší komunikace se snílky a rozumnými finančními kalkulacemi.  Zároveň bylo vzneseno pár typů, které by mohli také zeefektivnit fungování celkové komunikace s klienty (u některých klientů přenesení komunikace do online světa atd.). Zlatá rybka následně schválila založení nové pobočky i na základě doporučení našeho týmu.

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!