Project Description

Krása pomoci

Nadace Krása pomoci postupně rozjíždí nový projekt Zlatá práce. Ve stručnosti jde o personální agenturu pro starší zaměstnance, která dokáže pomoci při výběru práce, s ocenění vlastních sil zaměstnanců, s dalším možným vzděláním a s šířením osvěty o důležitosti plánování dostatku finančních rezerv pro odchod do  důchodu.

Náš tým se podrobněji zabýval výzkumem pohledu zaměstnavatelů na pracovní trh 50+.

Pomohli jsme klientovy získat podrobný přehled o preferencích a obavách zaměstnavatelů o starších lidech. Tyto trendy jsme analyzovali a podrobně porovnali se stávajícími výzkumy a studiemi. Identifikovali jsme případné mýty, podložili je fakty a prezentovali jako další možnosti směřování Zlaté práce. Dále jsme domluvili  korporátní spolupráci s potravinářským řetězcem zejména v oblasti nabídky pracovních pozic.

Michal Bodický (teamleader)

„Co 180tce dáš, to ti vrátí. Být členem mi umožňuje poznat sám sebe a pomoci poznat se ostatním. Postupem času vidět růst okolí, tým i sebe je pro mě inspirativní a poučné vzhledem k dalším šancím.”

Jakub Reinstein (konzultant)

„Projekt pro Zlatou práci mi dal možnost vyzkoušet si práci v novém týmu na projektu, který měl podle mého názoru skutečný smysl a může pomoci velkému množství lidí. Navíc 180DC pořádala tento semestr se svými partnery skutečně zajímavé workshopy, které mi hodně daly.”

Adam Poloček (konzultant)

Lubomír Kovařík (konzultant)

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!