Project Description

Krása pomoci

Nezisková organizace Taťány Kuchařové s názvem Krása pomoci se už od roku 2008 zabývá zlepšením životních podmínek seniorů. Jejich nový projekt, Zlatá práce, je zaměřen na trh práce pro věkovou skupinu od padesáti do šedesáti pěti let. Hlavní myšlenkou je představovat prostředníka, personální agenturu, která zajistí zaměstnance dané věkové kategorie firmám. Přidanou hodnotou Zlaté práce je nabízení školení v rozumném rozsahu (např. v Microsoft Office), díky kterým budou starší zaměstnanci schopni pracovat v prostředí, které pro ně dříve bylo zcela neznámé.

Cílem nás, jakožto 180 Degrees Consulting, je prozkoumání pohledu potenciálních zaměstnanců na svou budoucí kariéru, jejich motivy pro změnu pracovního poměru a následné určení konkrétních pozic (popřípadě potřebných rekvalifikací). Projekt se bude také zabývat poptávkou firem na trhu práce a jejich vnímáním nároků a očekávání od svých zaměstnanců.  Nakonec zjistíme, kterým rekvalifikacím by se měla Zlatá práce věnovat a na které pracovní pozice by se měla zaměřit. Proč? Protože i babička s dědou chtějí pracovat!

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!