Project Description

Člověk v tísni

Poslání našeho teamu bylo poněkud netradiční. Naším úkolem bylo vytvoření studie/analýzy zkoumající metadata internetových uživatelů v kontextu nestátních neziskových organizací. Jednalo se navázání a rozšíření původní interní analýzy klienta.

Ponořili jsme se do množství dat, které jsme měli díky unikátní spolupráci k dispozici. Ve výsledné analýze jsme okomentovali provedenou explorační analýzu dat, vytvořili profily jednotlivých online platforem a rozebrali nejvýznamnější fenomény, které jsme v metadatech identifikovali.

Celý projekt provázela úzká spolupráce s panem Tomášem Urbanem, šéfem mediálního oddělení Člověka v tísni. Byl to on, kdo celý projekt započal a je to také on, kdo v něm bude pokračovat i nadále.

Poděkování patří našemu mentorovi Petarovi Buhovi z Accenture a alumni 180 Degrees Consulting Ekaterině Melnichuk, kteří nám pomohli svými postřehy k vytvoření studie.

Jan Malecha, teamleader

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!