Partneři

Arthur D. Little je globální poradenskou společností, která se nachází v čele inovací od roku 1886 a je přítomna v nejvýznamnějších obchodních centrech po celém světě. Specializuje se na oblasti strategie, regulace, řízení rizik, nové business modely v technologicky náročných odvětvích, zvyšování výnosnosti aktiv a hodnoty zákaznického portfolia. Globální praxe pracují pro přední světové hráče. Praktické zkušenosti konzultantů s průmyslem a vynikající znalostí celosvětových klíčových trendů umožnují porozumět specifickým podmínkám podnikání klienta v celé jeho šíři a přinášet tak výsledky s trvalou hodnotou.

Kancelář v české republice je zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit v regionu střední a východní Evropy již od roku 1991 a od roku 2005 stojí v jejím čele Managing Partner, Dean Brabec. Česká kancelář úzce spolupracuje s pobočkami v Rakousku a Turecku, se kterými dohromady tvoří geografický region ATEE, ve kterém poskytuje strategické poradenské služby.

Naší hlavní hodnotou jsou naši zaměstnanci, jejich schopnosti a dovednosti.

Pracujeme s těmi nejtalentovanějšími lidmi, které pečlivě vybíráme. V rámci práce pro Arthur D. Little je kladen důraz na výkon, který podporujeme intenzivním profesním vzděláváním souběžně s vytvářením prostředí, které zvyšuje angažovanost a spokojenost našich zaměstnanců v atmosféře rodinné firmy s dynamikou start-upu.

Spolupracujeme a podporujeme studentské organizace a aktivity po celém světě a takovým příkladem je také spolupráce s klubem 180 Degree Consulting „Mladí a talentovaní studenti mohou přičichnout k poradenství v neziskovém sektoru a následně uplatnit a rozvinout nabyté zkušenosti v komerční sféře“, říká konzultant Jakub Čížek. Jakub působil v klubu ještě předtím než si dokončil magisterský titul na University of Cambridge a nastartoval svojí kariéru v poradenství u nás, v Arthur D. Little.

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů.

V consultingu radíme klientům v oblasti businessu a technologií. Naším cílem je podpora klientů v situacích, kdy si nedovedou pomoci vlastními silami. V tu chvíli ocení partnera, který jim přináší zkušenosti s podobnými projekty na mezinárodní úrovni. Nejčastěji pomáháme během různých transformačních procesů a přípravy klíčových změn v businessu klienta.

Více o Accenture v České republice najdete na portálu Proudly.cz a na našich oficiálních stránkách.

AT Kearney je leader mezi globálními konzultingovými společnostmi ve více než 40 zemích světa, už od roku 1926. Jejich cílem je zajistit svým klientům cenný vhled a výhodu v rámci řešení problémů, které s sebou může nést jejich konkrétní mise.

Práce AT Kearney přináší přímé benefity organizacím, se kterými pracuje, a to jak krátkodobé, tak i dlouhodobé. Tři pilíře této společnosti představuje: spolupráce, autenticita a moderní myšlení. Konzultanti AT Kearney jsou přátelští, skromní, příjemní ve svém vystupování, ale především plně ponoření do své práce s evidentní vášní pro inovativní řešení problémů svých klientů. A to nehledě na jejich diverzitu jak v rámci původu, pohlaví, nebo lokality, tak i jejich roli ve společnosti.