O nás

Jsme 180 Degrees Consulting Prague – součást největší světové neziskové organizace poskytující consulting.

Naším cílem je vytvářet pro klienty nová a efektivní řešení. Ta pak s organizacemi konzultujeme a pomáháme tak zlepšovat sociální dopad tam, kde je potřeba. Radíme našim klientům v oblastech jako je vzdělání, zdraví, ochrana životního prostředí, podpora handicapovaných, technologie, nezaměstnanost, mezinárodní rozvoj, lidská práva a další. Skrze zlepšování fungování našich klientů pomáháme celé společnosti.

Více o nás
0
Konzultantů celosvětově
0
Projektů v ČR
0
Aktivních členů v ČR

Projekty

Každý semestr pracujeme na minimálně třech projektech

Všechny naše projekty

Články na blogu

Chceme vzdělávat a informovat společnost nejen o consultingu

180 Degrees Consulting ve světě i u nás

Už víš, co obnáší práce běžného konzultanta a dokonce třeba i to, jak se jedním po ukončení studia stát. Ale co je vlastně 180 Degrees Consulting? Kde a jak jsme vznikli a za jakých okolností? A hlavně proč?

Chci se k vám přidat, ale nevím jak

Taky chceš pomáhat prostřednictvím consultingu neziskovkám, jíst spoustu pizzy a nasmát se na každém meetingu na rok dopředu? Přidat se k nám je možná o dost jednodušší, než si myslíš!

Jak se vyvíjí práce na projektech (prosinec 2018)

Nacházíme se v polovině prosince a tak je práce na našich projektech už dávno v plném proudu. V následujících řádcích se dočtete, na čem naše tři týmy konzultantů v tomto školním semestru pracují, s jakými problémy se potýkají a hlavně, jak je plánují vyřešit.

Další články

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!