0
Konzultantů celosvětově
0
Aktivních členů v ČR
0
Projektů v ČR

Učíme se na reálných projektech pro neziskovky

Jsme 180 Degrees Consulting Prague, součást největší světové neziskové organizace poskytující consulting.

Naším cílem je vytvářet pro klienty nová a efektivní řešení. Ta pak s organizacemi konzultujeme a pomáháme tak zlepšovat sociální dopad tam, kde je potřeba. Radíme našim klientům v oblastech jako je vzdělání, zdraví, ochrana životního prostředí, podpora handicapovaných, technologie, nezaměstnanost, mezinárodní rozvoj, lidská práva a další. Skrze zlepšování fungování našich klientů pomáháme celé společnosti.

Více o nás

Projekty

Každý semestr pracujeme na minimálně třech projektech

Všechny naše projekty

Články na blogu

Chceme vzdělávat a informovat společnost nejen o consultingu

180 Degrees Consulting ve světě i u nás

Už víš, co obnáší práce běžného konzultanta a dokonce třeba i to, jak se jedním po ukončení studia stát. Ale co je vlastně 180 Degrees Consulting? Kde a jak jsme vznikli a za jakých okolností? A hlavně proč?

Chci se k vám přidat, ale nevím jak

Taky chceš pomáhat prostřednictvím consultingu neziskovkám, jíst spoustu pizzy a nasmát se na každém meetingu na rok dopředu? Přidat se k nám je možná o dost jednodušší, než si myslíš!

Rozhovor: Tom, teamleader

Věčně rozesmátému členovi 180ky jménem Tiep Luu Danh, u nás častěji přátelsky adresovanému jako Tomáš, je 22 let a momentálně studuje ve třetím ročníku na IES, FSV UK. Rád hraje fotbal, občas si rád zaběhá, ale jeho nejoblíbenějším sportem je jednoznačně jídlo.

Další články

Přidej se k nám!

Chceš se přidat do skvělého kolektivu mladých lidí a pomáhat měnit svět k lepšímu? Zajímá tě consulting a chceš si ho vyzkoušet na vlastní kůži na reálném projektu?

Pomáhej s námi!